Świat fantazji... Witaj w wyobraźni!

Forum o wszystkim , smokach, krasnoludach , fantazji.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Nowe froum. Rozwiń je. Daj ludziom link www.swiatfantastyki.pun.pl

#1 2009-01-25 22:24:57

bluedragon

Mistrz Magii

6873598
Zarejestrowany: 2008-05-09
Posty: 21
Punktów :   
Rasa/Klasa: Mag
Rodzaj magii/Technika walki: Walka Żywiołami
Miedziaki: Skrytka Miasta
Poziom: 150
Wyposażenie: Berło Gryffonów, Tiara Omu

Gildie Dżinów Wody

Na skraju rzeki zwanej Karunto, stoi potężny, solidny pałac, potocznei zwany Gildią Dżinów Wody. Mieszkają tam madzy specjalizujący się w dziedzinie Magii Wody.
- Kto odważy się zawalczyć z najpilniejszym uczniem gildii?! - było słychać donośny krzyk kupca.
Nikt nie odpowiadał dżinowie czekają na kogoś kto przyjmię to wyzwanie.
( Jako przyjęcie misji prosze napisac post pod spodem; Ja przyjmuję!)
Nagroda: 
----500 miedziaków
---- Kawałek Klejnotu Mrozu

Offline

 

#2 2009-01-26 23:57:04

Ozzdar

Władca Ognia

10362070
Zarejestrowany: 2008-05-10
Posty: 12
Punktów :   
Rasa/Klasa: Mag
Rodzaj magii/Technika walki: Władca Ognia
Miedziaki: 50000 No i gdzies tam w lesie.
Poziom: 100
Wyposażenie: Miecz Ognia,Łuk mistrzów,itd.

Re: Gildie Dżinów Wody

-Ja przujmuje wyzwanie! krzykna Ozzdar.
-Dawno juz niewalczylem z uzytkownikamy woli wody lecz dam z siebie wszystko.A wiec do walki.
Dzwon na arenie bije wszyscy zamarli, nikt niewie co sie stanie ! kto pierwszy zada cios.
Ozzdar wykonuje jako pierwszy [boska furia] tak to ten niesamowity i niespotykany dar,lecz w dzisiejszych czasach duzo ludzi go uzywa.Dzin pada po tym jednym ciosie i Ozzdar mowi:
-i co juz koniec? Hmm cos szybko to minelo,
I nagle dzin wstaje zadaje Ozzdar`owi niespotykany dotat czar [pchniecie magi] Ozzdar pada i mowi:
-Myslisz ze to już koniec? O nie-ee ja tak latwo sie niepoddaje,[Amoon ra , Amoon re] wtedy ziemia otworzyła sie pomiedzy Ozzdar`em a dzinem i pojawił sie Feniks.
Przyleciał do Ozzdar`a , Ten poglaskał go po ognistej grzywie i powiedzial do niego :
-No dalej mały kula ognia!!!
Ten po chwily w swoich rekach wytworzył ogromna kule ktora potem ploneła niczym pochodnia.
Dzin niebyl zbytnio zachwycony tym postepkiem , i po chwily przed nim wytworzyła sie wielka masywna sciana wody. Wiec feniks niewiedział co zrobić i wtedy Ozzdar powiedział :
- A wiec to tak to co powiesz na to!!! szepna cos i nikt niewiedział co on mowi. Wtedy Feniks zamienił sie w wielkiego smoka magmy. Wszyscy umilkli!
Smok natychmiast zadał ostateczny cios i dzin upadł na ziemnie, i poprostu znikną.
-A wiec walka zakonczona nagroda jest moja. Czekam aż mi ja wreczysz bluedragon`ie .

Offline

 

#3 2009-01-28 19:49:31

bluedragon

Mistrz Magii

6873598
Zarejestrowany: 2008-05-09
Posty: 21
Punktów :   
Rasa/Klasa: Mag
Rodzaj magii/Technika walki: Walka Żywiołami
Miedziaki: Skrytka Miasta
Poziom: 150
Wyposażenie: Berło Gryffonów, Tiara Omu

Re: Gildie Dżinów Wody

Prosze, oto nagroda.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.antalooris.pun.pl www.clubcandy.pun.pl www.grmt2.pun.pl www.pokemon-rage.pun.pl www.narutontsd.pun.pl