Świat fantazji... Witaj w wyobraźni!

Forum o wszystkim , smokach, krasnoludach , fantazji.

Ogłoszenie

Nowe froum. Rozwiń je. Daj ludziom link www.swiatfantastyki.pun.pl

#1 2009-01-28 19:56:02

bluedragon

Mistrz Magii

6873598
Zarejestrowany: 2008-05-09
Posty: 21
Punktów :   
Rasa/Klasa: Mag
Rodzaj magii/Technika walki: Walka Żywiołami
Miedziaki: Skrytka Miasta
Poziom: 150
Wyposażenie: Berło Gryffonów, Tiara Omu

Jaskinia Chciwości.

Nazwa tego miejsca pochodzi już z odległych lat, gdy nasi przodkowie dopiero nauczyli się wytapiać stal. Otóż - jak głosi legenda - w tej jaskini zginęło wielu postawnych mężów, którzy ze CHCIWOŚCIĄ w oczach wchodzili do tego miejsca, by zdobyć tamtejsze niezliczone skarby. Jaskinia ma wiele krętych ścieżek i labiryntów, lecz dla tego, kto rozwikła zagadkę labiryntów i pokona przeszkody, czekna nagroda w postaci diamentów , rubinów i innych cieszącących oko kruszców. Nie zabraknie także dużej ilości miedziaków. Minęły setki lat. Bluedragon, badając starożytną legendę, postanowił zdobyć  tylko jeden z tych kruszców - Diament Świtu - miał on bowiem magiczną moc światła. Lecz nie zamierzał król, jako pojedynczy cel - iśĆ sam w głąb nieznanego mu terenu . Poprosił, by jego wierny przyjaciel Geguto i Ozzar, poszli razem z nim - a wszystko - prócz Diamentu Świtu - będzie należeć do nich. Zapytał więc ich?
- Geguto, Ozzdarze , czy zgodzicie się na tę wyprawę?

Offline

 

#2 2009-01-28 20:05:03

geguto

Shinobi

8952392
Zarejestrowany: 2008-05-10
Posty: 26
Punktów :   
Rasa/Klasa: Człowiek/Shinobi
Rodzaj magii/Technika walki: Dotyk światła/Wirujący sztylet
Miedziaki: 100
Poziom: 100
Wyposażenie: Kunai/Shurikeny

Re: Jaskinia Chciwości.

Nagle z drzewa wyskakuje zwinna jak kot postać.
  - Eh bluedragon pójdę z tobą, ale nagrody nie chcę.Nie potrzebuje jej.Z reszto i tak w życiu nic nie dostawałem
  przyzwyczaiłem się do tego.No a gdzie Ozzdar.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pr3forum.pun.pl www.sasuke1.pun.pl www.pwnzorsguild.pun.pl www.cavallone.pun.pl www.a8w1s1.pun.pl